Вакансія на жертву

Опинившись в скрутному положенні у відрізаному від всього світу мотелі, щойно одружені додатково до решти неприємностей виявляють приховані камери в своєму номері. Вони не встигають вибратися і розуміють, що стали новими жертвами - маріонетками в чиємусь жорстоко задуманому реаліті-шоу.

«Вакансія на жертву» - американський, жорсткий трилер 2007 року. Кіно вийшло напружене, цікаве, воно весь час тримає в тривозі і заціпенінні. Мені фільм сподобався. Цей трилер виправдав свої очікування, і був вельми хвилюючим, тримаючи глядача в неспокої і на нервах. Його історія похмура і льодова душу своїм жахом.

У Вас не має доступу для завантажень

Ми бачимо молоду пару, у яких зламалася машина, і вони дійшли про одного готелю. Знявши кімнату і дивлячись садистські касети з відео, вони зрозуміли, що все, що було на касетах, відбувалося саме в цій кімнаті: вбивства, знущання. Герої починають панікувати, але витончені, божевільні вбивці не дають себе довго чекати. Ми бачимо лякаючу, тривожну історію, в якій молодій парі доведеться пережити саму моторошну ніч у своєму житті ...

 

 

Відразу хочеться зауважити, що дует у трилера приємний. Кейт Бекінсейл і Люк Вілсон обидва два цікавих актора, у яких гідна кар'єра за плечима. Кейт мені подобається давно. Вона жива і справжня, і грає завжди чисто і чітко. Симпатична зовнішність і відмінні акторські дані зробили з неї зірку великого кіно. Люк американський актор, який вельми працьовитий і береться за будь-які ролі. Він завжди такий позитивний і якийсь надійний. Разом обидва ці актора створили відмінну атмосферу у фільмі, і за їх героїв дуже переживаєш. Зараз складно налякати або здивувати сучасного глядача новим, гостросюжетний трилер. Глядач уже бачив все. Але цей трилер мені запам'ятався. Його треба дивитися вночі, створивши атмосферу відповідну, і буде реально моторошно і тривожно.


Жанр фільму:Жах-Містика------
оцінило: 0 люд.