Супер Перці

Питання статевого дозрівання стоїть дуже гостро для двох нерозлучних друзів-невдах, що ж може їм допомогти добитися уваги до себе від дівчат, якщо до випуску лічені дні?! Хлопці вирішили підвищити свій авторитет у очах своїх ровесників, перетворившись із лохів у "крутих" хлопців. Для цього вони намагаються купити бухла на вечірку, на яку їх запросили знайомі дівчата.

Три дружбана - класичний товстун-лузер Сет, спокійний і розумний Худиш Еван і ополоумевшій ботанік-задрот Фогель- нишпорять по місту в пошуках бухла. В останнього ще виявляється підроблений паспорт на ім'я Мактрахер («Ти чо, типу як Стінг, так?»), Що за розрахунками дозволить йому безболісно затаритися алкоголем по самий не хочу. Попутно герої потрапляють в десяток ідіотських ситуацій, виплутуватися з яких буде не менше забавно.

  Superbad-Unrated-20072xUkr-Eng-BDRipHurtom-HQClub.avi.torrent
[12.27 Kb] (Завантажили: 16)

Друга і головна мета цієї ночі-затягнути в ліжко по дівчині. І тут у кожного свої корисливі ідеали: Мактрахеру подавай пасію з просвечивающимися чорними стрінгами, пухкому - симпатичну брюнеточка-напарницю по праці, Худиш-подібну йому милу скромницю. Власне, алкоголь в це справі - річ необхідна для виконання основного завдання.

Такий з першого погляду нехитрий сюжет до межі насичений вражаючими другорядними персонажами, де солістами 2 полудурочних копа (Сет Роген і Білл Хадер), що опустилися до рівня зелених молодиків за частиною здорового глузду і правил пристойності. На них дивитися особливо приємно, знаючи, що один з них відповідальний за появу цієї божевільної історії на екрані.

 

 

Незважаючи на тваринний і грубуватий, в общем-то, гумор, Грегу Мотолле вдається тримати перчені геги у вузді, не створюючи паскудних заради похабно, випускаючи їх тільки в разі потреби і роблячи максимально природними. Крім того, залишається порадіти кмітливості сценаристів, які не бажають йти за канонами жанру (особливо в кінцівці) і гранично реалістично поєднуючи паралельно рухаються сюжетні лінії.

В таких фільмах велике значення має хороший кастинг. Головне досягнення акторів- віриться, що це випускники школи, хоча того ж Джона Хілл (Сет) було вже за 20. Плюс весь молодняк зіграв дуже переконливо, перетворившись на податливу глину в руках сценаристів і режисера. Актори більш вікові (вищезгадані Роген і Хадер, якщо брати головних дійових осіб) незрівнянні у взаємних чварах і місцями задають тон своїм асоціальною поведінкою всій картині.

Можна ще полестити саундтреку, який насправді досить гарний і доречний. У деяких моментах звукове оформлення взагалі як окремий комедійний персонаж- забавний і нестримний.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.