Бувай, дитинко, бувай

У передмісті Бостона без вісті пропадає чотирилітня Аманда МакКріді. Її тітка просить двох приватних детективів, Патріка Кензі і Анджелу Дженнаро, почати власне розслідування, через їхні неофіційні зв'язки, бо пошуки поліції безрезультатні.
Спочатку вони не поспішають братися за безнадійну справу, проте нові обставини примушують їх поставити на кон не тільки власну професійну репутацію, але і життя.

Час пролітає, а коли який-небудь режисер підійнявся на «Олімп», то з особливим цікавістю і трепетом дивишся на перші картини творця. Бен Аффлек - видатний і багатогранний актор, який є неугосающей зведи наших днів, пробився в цей самий «світло» завдяки фільмам Кевіна Сміта, але вже в 2007 році приходить час не тільки бути талановитим актором драми, але і розташуватися на посту режисера.

У Вас не має доступу для завантажень

«Прощай, дитинко, прощай» Бена Аффлека часом служить міксом багатьох інших фільмів детективного жанру, але напрочуд це виглядає вельми приємно і незвичайно. Надивився глядач помітить майже однаковий тон з «Цегла» Райана Джонсона, обидві картини з явним прицілом на нуар і для охоплення вузької категорії глядачів. Фільм влазить в рамки детектива, але не знаходить вільних просторів для екшн-обертів, які цього фільму зовсім ні до чого. Але зізнатися, є гідні і змінюють хід подій сцени, що супроводжуються яскравими перестрілками. Але все в законах трилерним-детективного жанру без особливих захоплень. Монотонність і не особлива искристость оповіді змушує поміркувати про майбутніх сюжетних перипетіях, це й на краще. Тонкий обман, і наше уявлення повноцінно руйнується на першій половині фільму, де Аффлек не піддається штампам жанру, руйнуючи всю систему, він не демонструє динамічну біганину за вбивцею-викрадачем дітей, а розвиває лінію драми і відносин людей в суспільстві та сім'ї, що створює ще один товстий блок і перешкоду, навіть за нею непрозорий секрет цієї детективної завдання.

Найважливіші риси і сильні сторони фільму - режисура і сценарій. До другого окрема тема піддається розбору, вловити всі деталі і лихі закрутки - практично неможливо. Повна картина будується в кінці фільму, вона знову ж дає згадати про жанр детектив, який на час зникає. При цьому не віддаляючи від себе драму, але побудувати всю «таблицю» відбувається не виходить. Окреме спасибі і захват ідейності твори, а також особливої емоційної складової. В «Прощай, дитинко, прощай» Бена Аффлека проглядається вміння творців підбирати хороших акторів. Це помічено не в перший раз, в більш пізньому фільмі режисера також немає проблем з кастом. При цьому всі персонажі індивідуальні і не порівняно з героями інших картин, будь то сищик від Кейсі Аффлека, який завдяки ракурсам буває точною копією свого старшого брата.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.