Джуніор

Для того, щоб довести силу винайдених пігулок проти викиднів у вагітних жінок, одному з лікарів, в житті - боязкій і сором'язливій людині - належить стати...першим в світі вагітним чоловіком!

Сама незвичайна і, напевно, спірна роль Арнольда Шварценеггера за всю його акторську кар'єру припала на третю спільну роботу з режисером Айвану Райтманом. «Близнюки» завдяки чудовому дуету здорованя Арні і коротуна Де Віто можна по праву визнати зразком доброї голлівудської комедії 90-х. «Детсадовский поліцейський» виявився не таким вдалим експериментом «Австрійського Дуба» в комедійному жанрі, але любов глядачів до Термінатора, оточеному діточками, що не піддавалася сумнівам. А ось «Джуніор», який вийшов одразу після відмінного бойовика Джеймса Камерона «Правдива брехня», виявився зовсім вже дивною спробою режисера Райтмана посміятися над людськими загадками. Мова пішла про можливу вагітність чоловіки (!), І хто б міг подумати, що його повинен буде виконати Арнольд!

У Вас не має доступу для завантажень

З одного боку, прагнення екшн-героїв Голлівуду в 90-х показати всім, що вони можуть однаково добре виступати в будь-якому жанрі, похвально. А вже якщо при цьому як слід посміятися над власними могутніми образами культових картин того часу, всенародне визнання гарантовано. Однак усьому є межа, і у випадку зі Шварценеггером вже зараз, через майже двадцять років, хочеться зробити так, щоб будучи на піку своєї фізичної форми, в 80-90-х з ним були б виключно бойовики і фантастичні картини. А ось в нульових саме час для комедій, мелодрам і т д. Звичайно тим, хто цінує акторський талант і взагалі любить чарівність Залізного Арні, «Джуніор» припаде до душі. Все-таки це не серйозне і не важке кіно про всілякі труднощі тих самих 9-ти місяців, про які зараз в Голлівуді знімають пристойну кількість мелодрам і драм, але все без толку.

 

 

А от саме фільм Айвана Райтмана можна запросто пересмотерть через стільки років після прем'єри і від душі посміятися над забавним чином Арні, якого тут можна побачити з животом, в спідниці, і, безпосередньо, при пологах! Таке видовище можливо лише в голлівудському кіно, хоча, звичайно, тим, хто цінує виключно екшн-складову кар'єри Шварценеггера, «Джуніор» може здатися справжнім знущанням над безсмертним образом «Сталевого хлопця 80-90-х». Особистому мені цей експеримент видався нітрохи не краще, ніж той же дитячий «Подарунок на Різдво», але все-таки, не будь таких ось комедій в кар'єрі Арнольда, напевно, про його акторську діяльність не можна було б сказати, що він справжня різнопланова голлівудська «зірка ». Тому, якою б дивною була його роль доктора Алекса Хесса, «Джуніор» варто побачити хоча б раз в житті кожному, хто серйозно цікавиться світовою кінематографом.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.