Молодий і невинний

Роберт Тісдолл – головний підозрюваний у справі про вбивство актриси. Всі докази вказують на нього – жертва задушена поясом від його плаща. Справу веде поліцейський полковник Бергойн, впевнений у винності Роберта. Але дочка поліцейського Еріка вважає, що розслідування пішло хибним шляхом...

«Молодий і невинний» володіє простим і зрозумілим назвою, в той же час пропонуючи глядачеві безліч його інтерпретацій.

У Вас не має доступу для завантажень

Молодим і безневинним можна охарактеризувати головного героя, помилково звинуваченого у вбивстві і пустився в бігу в пошуках доказів своєї невинності. Він молодий і наївний, що допомагає йому завжди залишатися оптимістом і граючи відноситься до численних небезпек.

 

 

Також молода і невинна головна героїня, невинність якої знаходить вираження в наївності до подій, рушаться під натиском реальному житті. Сама ж картина, що вийшла на наступний рік після похмурого за сюжетом і атмосфері «Саботажу», вийшла легкою, світлою, що володіє запальним духом пригоди і несерйозно відноситься до подій.

Хічкок не в перший і далеко не востаннє використовує улюблений сценарний хід: по-перше, відправляючи головних героїв на пошуки справжнього вбивці, в той час як їх переслідує поліція; по-друге, кидаючи ні в чому неповинних і звичайних людей в екстремальні ситуації. Однак Хічкок навіть не намагається згущувати фарби, пропонуючи нам, по суті, пригодницьку комедію з привабливими головними героями, такими, що запам'ятовуються другорядними персонажами і безліччю кумедних ситуацій.


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.