Діти в порядку

Комедія про божевільну каліфорнійську сімейку, в якій, — дві "матусі" Нік і Джулс ростять двох дітей-підлітків, що з'явилися на світ шляхом штучного запліднення. П'ятнадцятирічний Лейзер прохає старшу сестру Йоні, якій тільки що виповнилося вісімнадцять, допомогти йому відшукати їх біологічного батька. Хлопчикові дуже не вистачає справжнього чоловічого спілкування. І Йоні обіцяє допомогти братові. В результаті несподівано знайдений батько вирішує позалицятися до однієї з "матусь", і знайомство діток з батьками, та і знайомство самих батьків, обертається чергою безглуздих, смішних, а інколи і сумних ситуацій.

Перед нами, нехай і багатофігурна, але мелодрама про традиційний у своїй суті сімейному конфлікті - коли чоловік зрадив дружині і потім намагається знайти зворотний шлях в сім'ю.

Це дуже сильно відсилає нас до іншого оскарівського фавориту - «Горбатої гори», теж фільмі про нетрадиційну любові, яка на перевірку виявляється цілком собі традиційної і навіть більш міцною, ніж природний союз. Загалом-то про це і фільм. Яка різниця, з ким пара, якщо навіть проблеми в неї настільки схожі на проблеми звичайної сім'ї? Хіба що колориту і небанальних жартів дещо більше. Ну наприклад, тривога за орієнтацію сина ... Радості у матусь з приводу її нетрадиційності не виникає ... Хіба що хеппі-енд трохи змазаним - мужика жалко! А загалом, цілком миле вийшло кіно. Якщо Ви ставитеся до геїв в принципі без всякого негативного «ентузіазму», то фільм може і сподобатися.

 

 


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.