Смертельний список

Одного разу ввечері бізнесмен Аллан Кемпбелл, пригнічений низкою проблем, які на нього навалились, знайомиться з таємничим незнайомцем Джонасом Арбор. Джонас представив себе як професійний найманець і пропонує Аллану вбити п'ятьох - на його вибір і абсолютно безкоштовно. Потрактувавши пропозицію як невдалий жарт, Аллан складає список жертв. Але вже наступного дня ті, що потрапили в нещасливий перелік починають по черзі гинути ... Аллан, якого переслідує поліція і мучить почуття провини, кидається наввипередки з часом, щоб перешкодити вбивці - адже за помсту завжди доводиться розплачуватися.

Сама задумка фільму непогана і втілення її в життя теж, але все одно чого то в цьому фільмі не вистачає. Можливо емоційності та динаміки у цих заходах. Хоча і ці два компоненти у фільмі теж присутні, правда в невеликих кількостях. І перші півгодини фільму видалися досить непоганими і навіть, можна сказати цікавими, але от подальша дія у фільмі було чимось знайомим і дивитися фільм вже було не так цікаво. І ось уже після перегляду виникає відчуття, що цей бойовик не відрізняється від інших представників подібного жанру.

У Вас не має доступу для завантажень

Що можна сказати про акторський склад? Порадувало присутність К'юба Гудінг мл., Також непогано виконав свою роль Коул Хаузер. Решта акторів теж постаралися і показали гідну акторську гру. Що стосується бойовика, то тут досить багато вбивств, але всі вони досить одноманітні. Хоча від фільму з невеликим бюджетом цього і слід було очікувати.

 

 

У підсумку, «Смертельний список» - це ще один бойовик, який особливо ні чим не виділяється серед представників подібного жанру. Хоча фільм вийшов досить непоганий


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.