Найп'янкіший округ у світі

Сім’я Бондурант займається забороненим бізнесом. Вони бутлегери на амереканському Півдні за часів сухого закону і Великої Деперсії. Наймолодший з братів Бондурант Джек сподівається заробити грошей і вразити свою кохану Берту.Але його старший брат Форрест на такий оптиміст. Він мовчазний і підозрілий, а третьому братові Говарду часто доводиться мати справу з ворогами незаконного сімейного бізнесу – корумпованими місцевими поліцейськими.

Три «безсмертних» брата Бондурант тихо-мирно варять собі самогончік на домашній винокурні. Роблять вони це не з дуже великим розмахом влаштувавши всього лише сімейний підряд на трьох.

У Вас не має доступу для завантажень

Крутий помічник прокурора намагається їх зупинити.

Фільм цей напевно не був би таким захоплюючим без дуже навіть значною акторської команди: тут і Гарі Олдман і Гай Пірс і багато інших. Дуже харизматична, до речі роль останнього: у певний момент навіть ловиш себе на тому, що дивуєшся, що роль дісталася не Олдману, начебто, такі ролі по його частині. Том Харді гарний як міцного горішка. Шайа ЛаБаф вперше з побачених мною з ним фільмів набуває якийсь образ дорослого чоловіка, а не хлопчаки. Правда цей статус він придбає тільки по ходу фільму, довівши свою спроможність діями.
Фільм сподобається любителям історичних фільмів, Пердана дух часу і цінителям бойовика.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.