Ной

Масштабна епічна драма за біблійним сюжетом для найширшої глядацької аудиторії. Фільм за участю найвідоміших зірок, якого вже чекають і навіть уже обговорюють...

Біблійні сюжети давно і міцно увійшли в наше життя: навряд чи є людина, що не знає про забороні плоді або про первородний гріх. Однією з найбільш відомих історій, що мають аналоги практично в будь-якої релігії і в міфології різних народів, є історія про Великий потоп - лихо, яким Бог покарав людство за його численні гріхи і покарав всіх, хто не хотів жити за заповітами Творця.

Завантажити фільм Ной українською:

У Вас не має доступу для завантажень

Єдиною праведною людиною на Землі був Ной - побожний батько сімейства, якого почали відвідувати жахливі бачення кінця світу. Зрозумівши, що людей чекає неминуча загибель, Ной взявся за будівництво ковчега - гігантського корабля, який повинен був захистити його сім'ю і його самого від бурхливих хвиль. Однак Ною довелося боротися не тільки із стихією і власними страхами, але і з цілком відчутним людським злом: люди, що почули про будівництво корабля і побоюються за своє життя, теж захотіли врятуватися. Тільки от для них не було місця в Ноєвому ковчезі.

 

 


Жанр фільму:Пригоди------
оцінило: 0 люд.