Святий Вінсент

Щемливий серце, сентиментальний комедійно-драматичний фільм «Святий Вінсент» розповідає нам історію дружби дванадцятирічного хлопчика на ім'я Олівер і п'яницю, старіючого ветерана Вінсента. Олівер разом з мамою Меггі переїхав на нове місце проживання в Бруклін.

У Вас не має доступу для завантажень

Після розлучення з чоловіком Меггі змушена працювати, не покладаючи рук. Природно сил і часу, щоб виховувати малолітнього сина, у неї практично немає. Зате є сусід. Цей побитий життям і війнами, зовсім не святий, хлопець років шістдесяти, згоден доглянути за хлопчиком у той час, поки мама на роботі. Навряд чи Вінсента можна назвати хорошим прикладом для Олівера. Але зате він веселий і відчайдушний, і у нього є чудова подруга - «трохи» вагітна стриптизерка Дакка.

Ця оригінальна трійця подорожує протягом фільму по злачних місцях, де Вінсент і Дакка відчувають себе як риби у воді. Стриптиз-клуб, іподром, місцевий бар - все це ті місця, де хлопчикові у віці дванадцяти років бувати не рекомендується, але, тим не менш, Олівер, випробовуючи суперечливі почуття і нові для себе емоції, поступово відкриває в Вінсенті людські якості, запідозрити в яких п'яницю, який захоплюється азартними іграми, було б надзвичайно складно. Добрий, чуйний Вінсент стає для хлопчини чоловіком, здатним замінити батька котрий пішов від них з матір'ю. Хлопчик, спостерігаючи за перебігом нового для себе життя, стає дорослішим і все більш прив'язується до старшого друга.

 


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.