Чоловік і жінка

Він - чоловік, професійний автогонщик. Вона - вродлива, розумна жінка. У кожного з них є своє минуле з присмаком суму. Тепер ВІН і ВОНА глибоко самотні, і світ спогадів володіє ними більше, ніж світ повсякденного реальності.

Випадкова зустріч, несподівано сильне, хвилююче відчуття вирве героїв з холодних пазурів самотності. Нова близькість, тендітна і невпевнена, не відразу подарує їм просте щастя, на тернистому шляху, до якого потрібно буде знайти чимало сміливих відповідей на найскладніші питання буття ...

Дивно красивий, чуттєвий, казковий фільм. Клод Лелуш огорнув свою картину такою солодкою млістю, в якому хочеться зануритися з головою.

У Вас не має доступу для завантажень

Зачаровує музика пронизує тебе повністю, і незважаючи на статичність і «обездвиженность» картини, короткі, але досить ємні, діалоги, фільм захоплює повністю твоя уява. Аура легкості і романтики Франції додає особливий ліризм і тонкість цієї начебто аурядной історії кохання.

 

 

Погляди, жести героїв були настільки переповнені емоціями та почуттями, що і без слів було все ясно. А виконавці головних ролей Анук Еме і Жан-Луї Трентіньян шалено красива пара, на яку не можеш намилуватися.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.