➤ Місце аварії: сім'я в небезпеці

Місце аварії: сім'я в небезпеці

volyca
  931   0    
Місце аварії: сім'я в небезпеці
Місце аварії: сім'я в небезпеці

Американське сімейство відправляється на пікнік у віддалений ліс. У дорозі вони потрапляють в аварію. Залишившись без машини, їх єдиний шанс дістатися до цивілізації - йти пішки через ліс.

На 90% «Місце катастрофи» показує нам труднощі виживання сімейної пари і їх спроби налагодити свої стосунки.

Crash-Site-2011-BDRip-Hurtom.avi.torrent [15.12 Kb] (Завантажили: 3)

Також в програмі присутні безперервно атакуючі пару вовки, пропажа їжі, ловля риби і багато інші атрибути подібного пригодницького кіно. Незважаючи на зовсім вже скромний бюджет проекту, глядач подібне відчуває слабо, адже декораціями тут служить справжній ліс, а в головних ролях з'явилися хоч і цікаві та талановиті актори, але не дуже зоряні і від того - економія на гонорарах. Крім лісового масиву режисер періодично показує в кадрі і життя Френсіс Метью і Ніка в очікуванні зниклих господарів будинку. І якщо основна частина фільму показує нам випробування городян в екстремальних умовах, то другорядна зосереджується на визначенні того таємничого людини, який і підстроїв неполадки в автомобілі.

 

 

І у фіналі дві історії відкриваються до кінця, і на радість глядачам цілком логічно і без трагічних наслідків.Залишити свій коментар:

аватар   Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua