Пікнік

Хел Картер приїжджає в маленьке містечко, щоб знайти свого університетського друга Алана. У місті він зустрічає Міллі, молодшу сестру першої міської красуні Мадж, що заручена з Аланом. Разом з Міллі він приїжджає на пікнік, однак, закохується в Мадж. Вони їдуть з пікніка разом на машині, яку Хел отримав на час Алана від. З ревнощів Алан звинувачує Хела в тому, що той вкрав у нього машину і дівчину.

Незважаючи на те, що фільм знятий в середині п'ятдесятих років 20 століття, в епоху цнотливості, кожен кадр цього фільму наповнений сексуальністю. Пік сексуального магнетизму настає в сцені танцю героїв Кім Новак і Вільяма Холдена. Не кожен сучасний фільм, наповнений еротичними сценами, може привнести стільки еротизму, враховуючи відсутність постільних сцен. Кожен погляд, кожна репліка наповнена еротизмом, при цьому без вульгарності. У фільмі якраз є ідеальна «хімія» між головними персонажами. Сцена прощання Хела і Медж настільки сильна в емоційному плані, що сльози просто навертаються на очі. Хоча, можливо, це дає про себе знати зайва сентиментальність. Не дарма фільм включили в список 100 кращих романтичних американських фільмів, на думку Американського кіноінституту.

У Вас не має доступу для завантажень

Крім відмінно опрацьованих образів головних героїв, другорядні герої не губляться на загальному плані.

Усім, кому подобаються романтичні історії, цей фільм обов'язковий до перегляду.

Також як прекрасне доповнення до всього вищеописаного, варто відзначити прекрасне музичне оформлення фільму. Музика в цьому фільмі - як окремий персонаж, чуттєвий і ніжний.

 

 

Свого часу фільм був відзначений 2 преміями «Оскар» за роботу художника (кольорові фільми) і монтаж, а також був номінований на кращий фільм, чоловічу роль другого плану (Артур О'Коннелл), режисера (Джошуа Логан) і музику для драматичних / комедійних картин.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.