➤ Прихований ворог

Прихований ворог

volyca
  927   0    
Прихований ворог
Прихований ворог

Відділ по розслідуванню вбивств не спить вже яку ніч: містом котиться хвиля незвичайних злочинів. Своєрідність їх в тому, що всі злочинці — цілком доброчесні і законопокірні громадяни, в яких ніби то сам біс вселився, заставляючи їх творити усілякі жахливі, ненормальні речі. У детектива Тома Бека, ведучого слідство у цій справі, просто голова довкруги йде.

І вже, звичайно ж, менше всього йому хочеться надавати усіляке сприяння присланому зверху співробітникові ФБР Ллойду Геллагеру, — людині з дивацтвами, логіку якої зрозуміти, здається, абсолютно неможливо. Але що якщо і справді це справа рук інопланетян, які вселяються в тіла землян?

Звичайно, говорячи про фільм, заслуговують увагу і виконавці ролей. Це тертий калач - детектив поліції, грана Майклом Нурі (Michael Nouri) в героїчному амплуа, на пару з усіма нами улюбленим «агентом Купером», в сенсі Кайлом МакЛокленом (Kyle MacLachlan), однаково представленим стриманим на емоції федералом. Втім не все так однозначно з його персонажем ... На другому плані можна дізнатися Еда О'Росс (Ed O`Ross), який легко впізнаваний завдяки участі в декількох культових бойовиках, які виростили ціле покоління хлопчаків.

The-Hidden-1987-WEB-DL-ukr.eng.torrent [20.14 Kb] (Завантажили: 4)

У результаті не маючи широкого розмаху по частині бутафорії з насекомообразних чудовиськом-інопланетянином, постановка відмінно компенсує подібне напруженим дією, розігруючи відмінний розважальний розповідь, як наш земний коп і його загадковий напарник відловлювали божевільного прибульця-таргана, заварити велику кашу з пострілами да погонями.

 

 Залишити свій коментар:

аватар   Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua