Секретний агент

Перша світова війна. Британський агент Едгар Броді під вигаданим ім'ям Річард Ешенден відряджений урядом до Швейцарії для ліквідації німецького агента. Він не один, його помічники – Ельза Керрінгтон, що зображає його дружину, і мексиканець – кілер. Разом вони зупиняються в готелі "Excelsior".

У результаті помилки вони вбивають не ту людину, а німецький агент залишається неушкодженим. І у справи втручається любов ...

Сюжет цього фільму не зрівняється навіть з пригодами Джеймса Бонда. «Секретний агент» - це без сумніву бойовик. Найпотужніший і щільний бойовик з усіх мною бачених. Історія, в якій кожен персонаж - коштовність і найяскравіша зірка. Кожен харизматичний і привабливий. Тут немає хороших і поганих, негативних і позитивних. Всі вони насамперед люди, які виконують кожен свою роботу. Парадокс, але вони нічого не мають один проти одного. Просто це робота така - вбивати. У цьому їх виправдання, але воно страшніше, ніж відкритий гріх.

У Вас не має доступу для завантажень

Грою акторів можна насолоджуватися нескінченно. Глибокий і несподіваний Джон Гилгуд - істинний агент британської розвідки. Кілер Генерал у виконанні геніального актора Пітера Лоррі просто іскриться чарівливістю. Він справжній благородний бандит. Тепер стало ясно, чому саме він грав лиходія Ле Шиффром в театральній постановці «Казино Рояль». Роберт Янг і Мадлен Керролл настільки прекрасні зовні, що на гру я навіть не звертала уваги. Коротше кажучи, цей фільм - справжній посібник під назвою «Як потрібно виконувати роль».

 

 


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.