Єсенія

volyca
  1 157   0    
Єсенія
Єсенія

Мелодраматична історія молодої дівчини Єсенії, народженої поза шлюбом і в дитячому віці переданої рідним дідом циганам, який хотів таким чином приховати ганьбу своєї дочки. Зростаючи в таборі, Єсенія стала справжньою циганкою – волелюбною, гордою, лукавою. Палке кохання Освальдо, офіцера повстанської армії Хуареса, і заміжжя абсолютно змінили її життя. Несподіване зникнення Освальдо, який потрапив у полон, знову приводить Єсенію у табір. Випадок і допомога старої циганки Махсіти повертають Єсенії і її рідну сім'ю, і коханого Освальдо, з яким вона бере шлюб вдруге.

Милий, добрий, красивий фільм про кохання!

Yesenia-1971-Ukr-SATRip-Hurtom.avi.torrent [14.95 Kb] (Завантажили: 10)

Сюжет фільму настільки проникливий, що дивитися і любити його будуть ще багато років. Тут не тільки любов чоловіка і жінки, але й любов сестер, батьків і дітей, їх самопожертву, любов до своїх близьких!

 

 

Все це було і буде завжди актуальним!

Шкода, що останнім часом телеканали рідко демонструють «Єсенія», віддаючи перевагу сучасним безглуздим бразильським серіалам! Але, незабаром не тільки будуть частіше показувати цей фільм, але ще й зніматимуть нові такі ж милі, добрі фільми!Залишити свій коментар:

аватар   Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua