Нокаут

volyca
  1 082   0    
Нокаут
Нокаут

Меллорі Кейн — секретний спецагент. Вона молода, розумна і красива. Час від часу шеф міжнародної спецслужби Кеннет викликає її для виконання завдань, не завжди санкційованих урядом. Але після провалу низки операцій Меллорі усвідомлює, що вона пішак у подвійній грі. Тепер їй потрібно використовувати весь свій талант і досвід, щоб сховатися від міжнародного розшуку, захистити свою сім'ю і помститися за зраду ...

Крім бойових сцен у картині так само є невелика перестрілка, яку самі ж творці за своїм велінням вирішили не перетворювати на реалістичну перестрілку (хоча зробити це було нескладно), а зробили звичайну сцену, що дає деяке уявлення розвитку подальшого сюжету і, власне кажучи, самій зав'язки .

Haywire-2011-Ukr-Eng-BDRip-Hurtom.avi.torrent [16.28 Kb] (Завантажили: 7)

В цілому картина якимось подобою атмосфери нагадує «13» Гели Баблуані - сюжет простий донезмоги, а з цього будується психологічний трилер з безліччю фіналів. І, звичайно, ж «Нокаут» бере зовсім не цим, захоплюючи скоріше не загальним вийшов продуктом, а окремо запам'ятовуються моментами. Все було б трохи краще, чи не перетворюйся героїня Джини під кінець фільму в своєрідного термінатора із завданням «знайти і вбити». А в іншому від Содерберга у нас на виході милий, місцями дуже реалістичний і захоплюючий фільм-кастинг, головним придбанням якого стала любителька тайського боксу.

 

 Залишити свій коментар:

аватар   Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua