➤ Рука, що гойдає колиску

Рука, що гойдає колиску

volyca
  1 323   0    
Рука, що гойдає колиску
Рука, що гойдає колиску

У будинку щасливого подружжя Клер і Майкла з'являється молода няня Пейтон Фландерс. Клер - ботанік і вимушена проводити багато часу в теплиці з рослинам замість того, щоб займатися власними нащадками. Молоді батьки раді тому, що їм вдалося знайти таку милу і ввічливу няню. Але зовнішність оманлива, Клер і не підозрює, що впустила в будинок няню з пекла! Під зовнішністю ангела ховається підступна і нещадна вбивця, яка не зупиниться ні перед чим, щоб здійснити жахливий намір...

«Рука, що качає колиска» - це хороший трилер з передбачуваною розв'язкою. Режисер поставив перед собою завдання бути не суддею у фільмі, вирішуючи за глядача хто протагоніст, а хто антагоніст, а бути неупередженим оповідачем, і йому це вдалося.

the_hand_that_rocks_the_cradle__1992__bdrip__2xukr_eng___hurtom_.avi_193.torrent [12.2 Kb] (Завантажили: 6)

Звичайно, від очевидного нікуди не дінешся, і чаша терезів схилилася на користь матері сімейства Клер. Няня Пейтон показана як збожеволіла від горя жінка, яка від звалився на неї біди стала одержима ідеєю помсти за свою розбиту життя. Її по-людськи шкода, але виправдання вона навряд чи заслуговує - абсолютно не того вона вибрала об'єктом відплати.

Інші персонажі - це, буквально, класичний набір: батько сімейства Майкл і діти, які легко потрапили під чари «доброю» нянечки; прозорлива подруга Мерлін з чоловіком; і розумово відсталий, але добрий Соломон а-ля Джон Коффі, обмовлений, але, в підсумку, що став ангелом-охоронцем для сім'ї Бартел.

 

 

Гра акторів на рівні, все на своїх місцях, особливо сподобалася Ребекка Де Морней - підступна посмішка, яку нічим не проймеш.

В принципі, подібного роду кіно багато, але тема благодатна і може бути обіграна ще багато разів в абсолютно різнокаліберних фільмах.Залишити свій коментар:

аватар   Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua