Жнива

Кетрін Уїнтер, християнська місіонерка, яка втратила віру після трагічної загибелі своїх батьків, стала знаменита своїм оригінальним хобі - розвінчанням релігійних феноменів і міфів. Придумавши собі нове "завдання", вона вирушає в маленьке, Богом забуте містечко в штаті Луїзіана для розслідування подій, підозріло схожих на втілення в життя біблійні прокляття.

Дивно, що всі біди відбуваються виключно в штатах ... Саме ці думки приходять в голову, коли дивишся фільми такого роду.

Чи не тліючі мерці, загадкові хвороби, що виникають по всьому світу, пояснюються дуже просто: «незаконне захоронення токсичних відходів».

У Вас не має доступу для завантажень

А ось криваві ріки, дощ з жаб, хмари мух, «зіщулившись» корови, мор, виразки, воші, нашестя сарани пояснити чимось реальним ніяк не виходить. Тому що це - Казі Єгипетські і послав їх на Землю сам Господь Бог. Ось такий сенс картини. І тільки мало хто замислюється над тим, чому всі ці страхи виникають саме в США, нехай це і маленьке містечко? А от цікаво, чому вирішальні битви між Добром і Злом відбуваються саме на території цієї держави? Або ТАМ знаходиться пуп Землі?

Відмінно зіграла Анна-Софія Робб - білява дівчинка з величезними блакитними очима. Хотілося б, щоб з неї вийшла професійна актриса, тому що якщо взяти до уваги її гру у фільмі «Міст в Терабітію», вона може стати дуже і дуже непоганий лицедійки, а, головне, красивою.

 

 

Добре далися творцям сцени самих Страт. Червоні річки, полчища сарани, вогняні стіни, створені за допомогою комп'ютерної графіки, вийшли дійсно страхітливими.

У підсумку фільм виявився хорошим.


Жанр фільму:Жах-Містика------
оцінило: 0 люд.