Джо проти вулкану

Мультимільйонер пропонує бідному і хворому чиновникові Джо шикарне життя на 1 місяць в обмін на стрибок у жерло вулкана. Стрибок у вулкан піде в оплату за право видобутку руди рідкого металу на острові, де тубільці в вулкан стрибати не хочуть, а жертву богу вулкана приносити треба. Місяць шикарного життя Джо проводить у товаристві прекрасної дочки мільйонера (Меґ Райан), і цього часу вистачає, щоб вони закохались одне в одного. Залишається тільки додати, що вулкан цієї жертви не прийняв. Комедія для всіх.

Приємна, спокійна голлівудська мелодрама - нешкідлива, добра казка про хлопчика-попелюшку, який за допомогою чарівної гарбуза (тут - вулкана) перетворився на прекрасного принца і знайшов свою прекрасну принцесу, готову померти заради нього.

У Вас не має доступу для завантажень

Сюжет - досить типовий для голлівудських дівчачих мелодрамок. Фільм заявлений як комедія, але таким не є ні на йоту - хіба що кілька невеликих епізодики не дають забути, що стрічка все-таки комедійна.

 

 

Втім, це казка і автори фільму цього нітрохи не приховують. Навпаки, фільм цілком побудований як казка, там відбуваються абсолютно неправдоподібні речі, дозріває абсолютно неправдоподібна любов, починається фільм фразою «Жив-був один хлопець», так що всі канони дотримані, так що ніяких сліз своєю казковою мелодрамою Джон Шенлі видавлювати не збирався


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.