Гроші на молоко

Троє шкільних друзів вирішують відправитися з передмістя у велике і незнайоме місто, щоб витратити накопичені різними шляхами гроші на повію - аж надто їм кортить побачити оголену жінку наживо. Вони знайомляться з повією Ві, яка після сеансу розвозить їх по домівках. Як на зло, її машина ламається і батько одного з хлопців, який прийняв її за вчительку математики, намагається допомогти їй. До всього іншого, вона дізнається, що її сутенера вбили, а вкрадені ним гроші списали на неї і тепер її шукає лиходій. Тому вона приймає рішення залишитися на якийсь час в цьому передмісті і все ближче і ближче знайомиться з батьком-вдівцем і його сином, який побачив в ній не тільки красуню, але й потенційну дружину для свого батька і маму для себе.

Чудовий фільм з незрівнянною Мелані Гріффіт. Багато смішних і кумедних моментів. Дуже позитивний фільм, які знімали в період з 90-х до 2000-го.

  Milk-Money-1994-ukr-DVDRip-Hurtom.avi-1.torrent
[15.11 Kb] (Завантажили: 7)

Дбайливий хлопчик приводить у дім жінку легкої поведінки і хоче щоб вона стала його матір'ю. Своєрідна історія Попелюшки, дівчина яка не мала сім'ї та близьких знаходить будинок, дитини та чоловіка своєї мрії. Життя Ві наповнюється новими фарбами і вона відчуває, що її потребують. Вона розуміє, що її допомога необхідна новому маленькому другу і його батькові. Ві, нарешті, дізнається що таке любити.

 

 

Трохи погоні, трохи танців і веселих епізодів. Красива Мелані і улюбленець багатьох - Ед Харріс.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.