День триффідів

В недалекому майбутньому людство у пошуках джерела енергії вирощує рослину під назвою "триффід".
Сонячний шторм залишає мільярди людей сліпими, і лише декільком вдається зберегти зір. Світ повільно занурюється в хаос. Але й після шторму проявляється ще жахливіший ефект - мутація триффідів...
Кінострічка «День триффідів» (The Day Of The Triffids) є римейком знаменитого фільму, котрий вийшов на екрани у 1962 році, а також серіалу "День триффідів" 1981 року. Знята за однойменним романом Джона Віндема.

Фільм розділений на дві частини, із загальним часом близько трьох годин. Сюжет укладається в стандартні рамки; На фермах вирощують рослини, які замінили звичне нам паливо - тепер вся промисловість працює на тріффідном маслі, яке ще врятувало землю від глобального потепління - а значить від траффідного палива немає парникового ефекту! Ось здорово! Мрія будь-якого еколога.

У Вас не має доступу для завантажень

Ну раптом так сталося що потужний спалах на сонці влаштувала самий «справжній» кінець світу - осліпли всі хто спостерігав попереднє спалаху сонячне сяйво, при чому осліпла як світла, так і нічна сторона землі. Зрячих людей дуже мало, вони по-різному дивляться на новий світ, і по-своєму прагнуть його використовувати. Однак багато хто спочатку не усвідомлюють, що новий світ підносить їм жахливий сюрприз - триффідів! Вони залишили свої ферми, вони пересуваються подібно спрута, вони володіють інтелектом, вони м'ясоїдні і вони прагнуть в города! А пізніше настала пора парування ... Тут знайдуться багато людей з притаманними їм рисами характерів, але головний герой - НЕ егоїст!

Ось власне короткий сюжет в моєму виконанні. Є перша версія фільму знята вже дуже давно, і тому порівнювати той фільм і цей просто нерозумно. А ще буде не розумно читати перед переглядом однойменну Джона Уіндома, бо тут окремий сюжет, і розвивається лише за мотивами книги.
 
Тут основа - мораль. Фільм показує суть нашого світогляду, можливі варіанти подій і, чого стоїть людина якщо він один в своїх поглядах і один - у всьому світі! Напевно заради моралі таки можна подивитися даний фільм.


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.