Камо грядеши?

Часи римського імператора Нерона, 63-66 рр. н.е. Саме в цей час з'являються перші історичні свідчення поширення християнства, пов'язані з перебуванням у Римі й мученицькою смертю апостолів Петра й Павла. На троні Нерон - убивця, комедіант, палій. Перших християн, обвинувачених у підпалі Рима у 64 г. н.е., розпинають на хрестах, обливають палаючою смолою, кидають у клітки до диких тварин, перетворюють на "живі смолоскипи"...

У кожному творі Сенкевича сюжетом управляє любовна історія, яка є лише тлом для розкриття глобальних соціальних і духовних проблем. Він сліпуче прекрасний, вона ангелоподібних - так можна описати будь-яку пару з його романів.

  Quo-Vadis.2001.Ukr-Pol.DVDRip.Hurtom.avi.torrent
[12.25 Kb] (Завантажили: 17)

Хтось звинувачує Магдалену Мельцаж і Павела Делонга в бляклої акторській грі, і абсолютно марно: актори лише виконують свою функцію, і більшого від них не потрібно. Та й не є Вініцій і Лігія Калліна головними героями. Кращу Петроній у виконанні Богуслава Лінди - це головне достоїнство фільму. Трагізм і пишність цього персонажа в тому, що він в будь-якому середовищі буде чужим: занадто шляхетний для свити Нерона, занадто поет для християн. І тут Кавалерович чудово непохитний у наполегливому бажанні слідувати першоджерела.

Якщо в цілому, ми бачимо щиру і чесну спробу поляків підступитися до одного з головних творів своєї - та що там! - Світової літератури. Ці щирість і любов, які відчуваються в кожній сцені, і слідування традиціям польського історичного кінематографа з лишком окупають всі недоліки і дозволяють вважати фільм вдалою екранізацією великого роману.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.