Майстер летючої гільйотини

Коли місцевий правитель влаштовує турнір з бойових мистецтв, він не може пропустити таку подію і відправляється туди, хай всього лише як вільний глядач. Туди ж прибуває і сліпий майстер кунг-фу, що тягає з собою капелюх з гострими ножами всередині і кидається ним при будь-якому натяку на слово «однорукий».

Однорукий Боксер відійшов від боїв і тепер тримає школу кунг-фу, в якій вчить своїх студентів буквально долати закони гравітації.

  Master-of-the-Flying-Guillotine.1975.DVDRip.Ukr.avi.torrent
[14.06 Kb] (Завантажили: 4)

Однак коли місцевий правитель влаштовує турнір з бойових мистецтв, Боксер не може пропустити таку подію і відправляється туди, хай всього лише як вільного глядача.

 

 

Туди ж прибуває і сліпий майстер кунгфу, тягає з собою капелюх з гострими ножами всередині і розкидає їй при будь-якому натяку на слово «однорукий» - Боксер в першій частині убив двох його учнів. Навівши шурхіт на турнірі, Сліпий повністю зриває його, однак проблеми Боксера на цьому не закінчуються - почувши про те, що він приїхав, всі як один учасники вирішують помірятися з ним силами, не даючи йому швидко зробити ноги звідти.


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.