Повернення в таємничий сад

Юна Ліззі переїжджає жити до Англії в маєток Містлтвейт, який тепер став притулком для дітей-сиріт. Господарями цього місця є Мері і Колін Крейвени, що в дитинстві знайшли таємничий сад, повний магії і чудес. Однак, незабаром вони змушені виїхати за кордон. Залишивши притулок, вони залишають маєток на піклування домоуправительці, дуже суворої і неприємної жінки Марти. Вона не тільки тримає дивовижний сад під замком, але і зовсім не доглядає за ним. Коли Ліззі знаходить вмираючий сад, вона всіма силами намагається врятувати це дивовижне місце і відродити в ньому колишню магію. Тепер дівчинку чекають незабутні пригоди в світі, повному чудес і ілюзії.

Англійці люблять подібні сюжети: «Таємничий сад Тома», «Двері в стіні» Уеллса і т. П. Тут переплелися національна любов до садівництва, чарівні спогади дитинства, які, мабуть, у всій нації пов'язані з садами і елемент містики, одвічно замішаний у остров'ян на пам'яті і категорії часу.

У Вас не має доступу для завантажень

І все це традиційно домашнє, затишне. Хороша англійська історія, навіть якщо оповідає про божевільних пригоди, насамперед пронизана мрією про будинок, спогадами про будинок, прагненням до будинку. Будинок і сад в хорошій англійській історії самі є головними героями розповіді. А «Повернення в таємничий сад» - це і є хороша, добротна, традиційна англійська історія.

Але які гарні і затишні види в цьому фільмі.

 

 

 

Які порядні навколо люди. Яким теплом віє від усього: теплом, ностальгією, традицією, оптимістичній упевненістю в тому, що майбутнє прекрасно, що все має сенс, а корабель під назвою Британія - надійний і непорушний. І навіть деякі невеликі неприємності - тільки лише родзинки в життєвому плаванні істинного британця.

Взагалі-то, це фільм про батьківщину. Про те, як її деякі нації розуміють.


Жанр фільму:Пригоди------
оцінило: 0 люд.