Нема куди тікати

Ув'язнений Сем біжить з тюремного автобуса із допомогою дружка, який тут же гине від поліцейської кулі. Сем ховається неподалік від будинку матері-одиначки місіс Андерсон, яка виховує двох дітей. На самотню жінку "наїжджають" жадібні спекулянти і мафіозні співтовариші, які мають намір силою викупити її землю. Але Сем панночку скривдити не дасть ...

«Нікуди бігти» - фільм, який дещо відрізняється від решти картин Жан-Клода Ван Дамма. Він, будучи непоганим майстром карате, завжди був у центрі уваги режисерів, які роблять ставку на видовищні бої і перестрілки.

У Вас не має доступу для завантажень

Але на цей раз над черговим бойовиком цього актора працював Роберт Хемрон - режисер, який випустив не так багато фільмів, але таких фільмів в яких закладено глибокий зміст. Та кілька боїв Ван Дамма ми все ж побачимо (і до речі сказати боїв добре поставлених), але, безумовно, не вони стали головним достоїнством фільму.

Зараз таких бойовиків на жаль вже не роблять, тепер фільми часто безглузді, єдине що їх рятує - сучасні технології і барвисті спецефекти. Так що картини, подібні фільму «Нікуди бігти» безумовно потрібно цінувати і поважати.


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.