Червона спека

У доперебудовчі часи торгівля наркотиками була надзвичайним злочином. Боротьбу з грузинським мафіозі, який, використовуючи всі зв’язки США, намагається привчити радянських громадян до кокаїну, починає гроза злочинного світу, міліціонер Іван Данко.
Він не любить жартів, доказом серйозності його намірів є великі м’язи і пістолет. Щоби заарештувати бандита, Іван вирушає у Чикаго – розсадник капіталістичної зарази. Там його помічником стає балакучий полісмен. Разом вони обеззброюють мафіозі, руйнуючи при цьому півміста й розстрілюючи кілька десятків негідників.

В основному це різного роду перестрілки, але присутні і кулачні бої, куди ж без них! Шварценеггер крутий і харизматичний як завжди, тому всі сцени з ним на вищому рівні.

У Вас не має доступу для завантажень

Акторської гри у нього як такої у нього по суті в цьому фільмі немає, але такий вже персонаж у нього, що поробиш! Більше всіх в плані акторської гри порадовалДжеймс Белуші, вся комедійність даної картини була на ньому і він впорався з цією ношею. Порадувало присутність Лоренса Фішберна, також впечатліліЕд О'Росс і Джина Гершон.

 

 

Підсумок - культовий фільм, з відмінним сюжетом, екшеном і сценарієм, навіть не дивлячись на деякі дурниці на радянські реалії.


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.