До сходу сонця

Фільм показує американця Джессі (Ітан Хоук), який їде до Відня, щоб там сісти на літак до Америки, і француженку Селін (Жюлі Делпі), на шляху до Парижа, щоб стати студенткою в Сорбонні. Вони зустрічаються в потязі, і після бесіди в вагоні-ресторані, Джессі переконує Селін зійти з поїзда у Відні, щоб провести вечір і ніч разом.

У фільмі немає майже нічого, крім діалогів про життя, кохання, перевтілення і т. д. Основна дія у фільмі відбувається протягом усього лише однієї романтичної ночі у Відні. В кінці фільму головні герої розлучаються, домовившись зустрітися на місці прощання через 6 місяців.

Це по-справжньому дуже душевне кіно, весь фільм це по суті один великий діалог розбитий на кілька частин, між головними героями і по суті що тут може бути цікавого але не тут то було весь фільм пролетів як одна мить, він був наскрізь просякнутий магією романтики і справжньої, невловимою любові, настільки глибоко занурюєшся в атмосферу фільму що начебто сам проживаєш цю ніч перед світанком і прокидаєшся тільки після біжать титрів.

У Вас не має доступу для завантажень

Сюжет розповідає про випадкову зустріч між красивою і романтичною парижанкою (Селін) і молодим американським простаком (Джессі) який намагається втекти від самого себе подорожуючи по Європі, зустрівшись вони знаходять багато спільних тем для розмови і Джесс запропонував Селін провести вечір і ніч разом з ним в Відні так як на ранок він повинен полетіти додому в Штати.

Фільм по суті досить простий але у нього є те що дозволяє перейнятися в нього до глибини душі - нотка тієї самої невловимою, ідеальної любові про яку в більшій чи меншій мірі мріє кожен з нас.

Окремо варто відзначити дивну гру Етана Хоука і Жюлі Дельпи, цей дует дозволяє глибоко перейнятися атмосферою фільму за що їм окремий уклін.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.