Між небом і землею

В'їхавши в орендовано квартиру в Сан-Франциско і почавши наводити там порядок, Девід несподівано зустрічає в своєму новому помешкані привабливу молоду жінку Елізабет, яка запевняє його, що вона є господаркою квартири.
Коли ж Девід починає думає про те, що трапилося непорозуміння Елізабет зникає так само несподівано як і появилася. Заміна замків незупиняє красуню: її таємничі появи та зникнення продовжують вносити безлад в життя Девіда. Впевнившись, що вона привид, Девід старається допомогди їй нажавжди залишитися в паралельному світі.
Та відкривши в собі неймовірні властивості - наприклад проходити крізь стіни,- Елізабет починає впевнювати себе у тому, що вона якимось чином ще жива і тому незбирається перебиратися на той світ назовсім. По ходу того як обоє пробують вияснити істину причину того, що відбувається, Девід та Елізабет закохуються один в одного, та перспиктиви їх сумісного життя стають вже більш і більш примарними...

У цьому фільмі є і гумор, і романтика. Сценарій дуже добре написаний, так як фільм сам бере за душу. Багато смішних і зворушливих моментів.

У Вас не має доступу для завантажень

Ще раз у фільмі показали, що любов здатна на все. Вбити, довести до сліз або ж вивести людину з 3-ох місячної коми. Картина дуже схожа на історію про Білосніжку. «Прекрасний Принц цілує Білосніжку в губи, і та прокидається від довгого сну».

 

 

Актори зіграли не те, що добре, а відмінно. Не було ніяких помилок, все було чудово.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.