Виклик

Троє братів-євреїв втікають з окупованої Польщі в білоруські ліси, де приєднуються до антифашистської боротьби і оголошують війну окупантам.

Крейг в ролі єврея Туви Бєльський переконливий, хоча, якщо вдуматися, ніяких особливих зусиль він не робить. Поводиться так, немов сам пережив жодну зимівлю в частіше Біловезькій пущі. Перевтілення - взагалі одна з найсильніших сторін британця. Будучи відмінним театральним актором, він легко переходить з образу в образ. І після лощеною Бонда блискуче виглядає в ролі командира єврейського загону. Як сказав Крейг на згаданому круглому столі, «партизани не так погано харчувалися». Смішно.

  Defiance-2008-BDRip-2xUKR-Hurtom-by-patriot2305.torrent
[17.05 Kb] (Завантажили: 11)

Незважаючи на смерті і геноцид ніякого зневіри у фільмі немає. Навпаки він дарує надію і навіть закінчується хеппі-ендом, зберігаючи життя головним героям. Можливо, після вітчизняних картин про війну «Виклик» здасться не таким істотним доповненням, але західний глядач, можливо, збудить дрімає в собі інтерес до тієї віддаленій історичній епосі. І якщо Поланскі за свого «Піаніста» отримав золоту статуетку Американської кіноакадемії, то Едвард Цвік така нагорода навряд чи загрожує. Снаряд в одну і ту ж воронку двічі не потрапляє. Але гірше від цього картина не стане.

 

 


Жанр фільму:Трилер------
оцінило: 0 люд.