Вони живуть

Безробітний з Колорадо, мандрує в пошуках роботи. У Лос-Анджелесі, куди він прибув відшукати щастя, він влаштувався чорноробом на будівництво. Дах над головою йому допомагає знайти темношкірий робітник Френк, з яким він здружився.
А потім Джордж знайшов ці окуляри - і все змінилося. Змінилося, чи стало на свої логічні місця...

Насправді, використовуючи образ прибульців, Карпентер показує нам справжнє обличчя американського (як втім, і будь-якого іншого) уряду.

У Вас не має доступу для завантажень

Ніхто не прагне до того, щоб було краще, тому що під «краще» найчастіше сприймаються матеріальні цінності, а не духовні. І «чужі» у фільмі всього лише рвані шматки м'яса, ретельно маскуються під людей. Але є й інший сенс - страх людини перед невідомим. Позаземні цивілізації - чи є вони?

 

 

.. Тут багато місця зазвичай займають спори, що заливаються потоком сторонньої «води». Що якщо взагалі немає таких цивілізацій? .. Ніхто не впевнений, ніхто не скаже вам напевно, тому краще все-таки відштовхуватися від соціальної спрямованості фільму. Коли вже людина стане людиною - задається питання, а відповіді немає ... Точніше він є, але - не втішний. Він оч. похмурий, нехай і з іронією (злий).


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.