Жінка зверху

У пекучої й чарівної бразилійки Ізабели Олівейри в житті все прекрасно. Її красень-чоловік Тоніньйо - власник процвітаючого ресторану в Баїї, та й сама Ізабела, майстерна кулінарка. Грім прогримів серед ясного неба: Ізабелла застає свого чоловіка в ліжку з іншою жінкою. Не в силах пережити зраду Тоніньйо, Ізабела залишає Бразилію і відправляється в Сан-Франциско шукати там свою долю...

Для всіх шанувальників Бразилії і бразильського кіно, неповторного гумору, легкої атмосфери, гарної музики, яскравих фарб і тропічних пристрастей. Такий фільм, який непогано дивитися взимку, коли холодно - від того, що відбувається на екрані відчуєш багато тепла і насолодишся буйством фарб.

У Вас не має доступу для завантажень

Муріло Бенісіо створив на екрані образ темпераментного мачо, а Пенелопа Крус спочатку постає перед нами сірою мишкою, а потім розкривається у всій красі. Разом вони склали приголомшливий дует, на таку картинку дивитися приємно.

 

 

Фільм красиво доповнюють види Бразилії і місцевий колорит, національні костюми, свято Іеманжі і красиві бразильські пісні.

І по суті неважливо, хто водить і хто зверху - головне розділити трапезу з тим, кого ти любиш і бути з ним незважаючи ні на що.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.