Вихор 2

Намагаючись викрити мережу підпільних боїв у в'язниці Огден, журналістка Ніколь Кент веде ризиковане розслідування і незабаром стає жертвою тюремників. Щоб помститися за Ніколь, її друг, колишній чемпіон з боїв без правил Дірк Лонгстріт вирішує проникнути до в'язниці під виглядом злочинця. Він готовий на смерть битися на кривавому ринзі, щоб подивитися в очі своїм ворогам і покарати вбивць, для яких людське життя не варте і ламаного шеляга.

Дёрк Лонгстрит, у виконанні Олів'є Грюнера - шановний викладач університету, і ніхто з його нових друзів не знає, що колись Дёрк був чемпіоном підпільних боїв без правил, під назвою, де кровожерливі вболівальники роблять ставки на життя і смерть безстрашних бійців.

У Вас не має доступу для завантажень

Ставши єдиним, кому вдалося піти з кривавою арени живим і непереможеним, Дёрк вважав, що покінчив зі своїм божевільним минулим. Але тепер йому доведеться згадати всі больові прийоми і коронні удари, щоб врятувати життя свого брата, який став бранцем жорстоких господарів боїв, які щоночі змушують його битися з жадібними вбивцями. Прагнучи сквитатися зі старими ворогами, Дёрк знову вийде на арену і розтрощить всіх, хто встане у нього на шляху, адже справжнім чемпіонам невідомо поразку!


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.