Детектив Варшавські

Приватний детектив Варшавські - типовий «міцний горішок» з Чикаго. Любить випити, побитися, володіє саркастичним почуттям гумору і не довіряє нікому, крім вірного пістолета. Одна відмінність від інших. Вікторія Варшавської - дама. Але не варто жартувати з цією смертоносною леді: вона в момент скрутить будь-якого не гірше колеги-чоловіка. Так що, коли Вікторія береться за справу про вбивство відомого хокеїста, той, хто вчинив його, гірко пошкодує про свою помилку. На стежку війни виходить сама В. І. Варшавські.

Якщо після прочитання синопсису у вас виникло уявлення про детектива Варшавскі як про мужіковатой бабі з абсолютно нежіночих звичками, то воно не зовсім вірно. З усіх «чоловічих» рис у ній присутні хіба що володіння бойовими мистецтвами (хоча айкідо вважається самим жіночим з них), та звичка чіпляти дружка на ніч в барі.

У Вас не має доступу для завантажень

А так Вікторія - звичайнісінька жінка: сумує за колишньому, розчулюється при вигляді дітей. Правда, виключно невихованих і сквернословящий дітей, але не суть. Підбори, кучерики, симпатична зовнішність - все при ній. У такій дівчині з першого погляду важкувато розпізнати приватного детектива, ніж Варшавскі деколи професійно користується.

 

 

 

 

З першого погляду впадає в очі зовсім інше: фільм Кенью, по суті, являє собою спробу виїхати за рахунок колоритного персонажа. Безперечно, грубувата дівиця-детектив, у якої в холодильнику виростає стільки пеніциліну, що «можна трипер вилікувати», - явище цікаве, але далеко не штучне.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.