Капітан Рон

Голова сімейства Мартін Гарві одержує в спадщину справжню яхту… напівтрухле старе корито, на яке не те що піднятися - дивитися страшно. Але безжурний Мартін вирішує відправитися на ній у далеке плавання. Залишилося тільки знайти того, хто буде цілком несповна розуму , щоб прийняти командування над цим летючим голандцем.

І тоді на пристані з'являється дивний незнайомець, справжній морський вовк, тільки небагато пошматаний штормами. Він назвався "Капітаном Роном", і зі словами "що можна полагодити - полагодимо в море, а призначено потонути - потонемо", скликав усіх наверх. І от корабель Гарві, що нагадує Титаник після катастрофи, відправляється назустріч небезпекам. На містку - чудовий Рон. А з таким капітаном і айсберг не потрібний.

«Капітан Рон» - одна з тих сімейних американських комедій, в яких немає місця вульгарності і дубовому гумору.

У Вас не має доступу для завантажень

Кіно не видатне, але його приємно подивитися, не в останню чергу завдяки таланту Курта Рассела. Не будь його тут в головній ролі, фільм би просто перетворився на стандартну історію невдачливої сімейки, яку обводить навколо пальця хитрун-нібито капітан. Але потім і є талановиті актори, які можуть одним своєю присутністю підняти фільм на рівень вище. Ось виявляється, що Рон толком не вміє ремонтувати корабельні двигуни, вгадувати напрям вітру, і захищатися від вуличних хуліганів. Але за його забавною бравадою цього ніхто не помічає.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.