Руда Соня

Могутня чаклунка королева Ґедрен викрадає древній магічний талісман, здатний знищити весь світ. Легендарний герой Калідор і відважна воячка Руда Соня відправляються в далекий, повний небезпек похід до Габлаку - столиці королеви Ґедрен, щоб битися з силами зла і врятувати Землю від руйнування...

Відомо, що зйомки фільму проходили в Італії на студії Понтінья. Натурні зйомки в італійській області Абруціо.
Цілий рік Де Лаурентіс шукав свою Червону Соню - актрису на роль амазонки, подобу Конана. І ось він побачив Бріджит Нільсон, яка прикрашала обкладинку журналу мод. Розглянувши її, Де Лаурентіс, зрозумів, що знайшов свою Соню.

У Вас не має доступу для завантажень

 

Бріджит Нільсон (Червона Соня), повна вогню, пристрасна, справжня войовниця. У Бріджит чудове тіло, багато запалу, чарівність, шарм - треба ще зуміти все це використовувати з розумом. Вона була як вулкан почуттів на порозі виверження. Було ясно, що вона зробить собі ім'я.

 

Бріджит Нільсон була двійником Арнольда, так званим його дзеркальним відображенням в жіночому образі, його друге «я».
Спеціально для майбутнього фільму Бріджит літала в Лондон, щоб взяти уроки бою на мечах у експерта - Майка Фінна.

Цією амазонці судилося запаморочити голову, зачарувати і мало не знищити двох найбільш яскравих представників чоловічої статі, яких коли-небудь зал Голлівуд. (Сильвестр Сталлоне і Арнольд).

Арнольд Шварценегер (Колідор), за його плечима вже були такі картини як «Конан», «Термінатор». Шварц вже відточив кожну грань свого іміджу за роки своєї кар'єри в кіно.

Не погано поставлені сцени боїв на мечах, цим Арнольд ще займався в «Конана».

І ще прекрасна музика Енніо Морріконе.

На знімальному майданчику у цієї парочки трапився роман. Роман, який мало не погубив кар'єру Термінатора.


Жанр фільму:Пригоди------
оцінило: 0 люд.