Хто підставив кролика Роджера

Приватний детектив розслідує загадковий злочин, в якому підозрюється ... мультиплікаційний персонаж кролик Роджер! Сищик потрапляє в непередбачуваний світ, де його чекають намальовані лиходії із справжніми револьверами, автомобіль, що розмовляє і спокуслива мультяшна красуня.

Нарешті, на горизонті з'являється похмура фігура того, хто підставив кролика Роджера ...

Фільм став не просто черговою іграшкою для сімейного перегляду, а позначив саму сучасну тенденцію - взаємопроникнення реального та віртуального світів. І оскільки всі суміщення живих і мальованих персонажів суворо вивірялися на комп'ютері, то фактично в Who Framed Roger Rabbit відбулося остаточне прощання з епохою комбінованих ефектів, коли магія виникала виключно за рахунок механічних і хімічних комбінацій з плівкою або за монтажним столом.

У Вас не має доступу для завантажень

Відтепер рівень екранного чаклунства цілком залежав від можливостей взаємодії з комп'ютером.

Крім того, за зовнішньою простотою історії, розказаної Робертом Земекісом, виявилося щось більше - синефільській визнання в любові. Фактично Кролик Роджер - синтезований клон з Багс Банні, одного з мальованих персонажів компанії братів Уорнер, а також героїв Уолта Діснея і Текса Ейвері, від яких Земекіс фанател в ранньому дитинстві. Так само як, наприклад, «Пурпурова троянда Каїра» (1985) Вуді Аллена, «Кролика Роджера» можна розцінюватися як своєрідний гімн десятої музи, чиїх представників зрівняли в праві на існування з людьми.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.