Спритні руки

Махінатор Міллер за допомогою своїх друзів сподівається обставити в покер легендарного Стівенса - генія колоди, який не знав поразок ось уже більше двадцяти років. Але не все так просто в віртуозній афері, де кожна шістка може виявитися джокером, а таємний козир прихований у рукаві у кожного. Коли за одним столом збираються найщасливіші та найспритніші шулери, то можна битися об заклад, що гра піде по-крупному!

На початку дуже стильна історія про Стівенса, як він примудрився без єдиного пострілу «укласти» всіх супротивників за картковим столом. А далі неспішний трилер з Гебріелом Бірном і не настільки запам'ятовується Стюартом Таусенда.

У Вас не має доступу для завантажень

Набір стандартний - бажання використовувати талант і можливості для максимального виграшу, з'ясування відносин з Тенді Ньютон, яскраві столи, гральні карти, і всі необхідні атрибути карткових ігор. Виходить легко і невимушено - ніякої напруги, переживань. Просто все йде приблизно так, як і задумали головні герої. Єдине, чого вони не розрахували - так це своїх надмірних амбіцій.


Жанр фільму:Трилер------
оцінило: 0 люд.