Жандарм із Сен-Тропе

До чарівного курортного міста Сен-Тропе на підвищення переводять мужнього сержанта Крюшо (де Фюнес) разом з красивою дочкою Ніколь. Добрі, але придуркуваті жандарми приймають нового колегу з радістю. Але радість тривала недовго... Ще більше придуркуватий, аніж його підлеглі, Крюшо у захваті стає на захист закону. Місто одразу охоплює хвиля штрафів, починається нещадне полювання на нудистів. І все було б чудово, якби дочка Крюшо Ніколь не збрехала своїм друзям про те, що її батько - мільярдер з Америки, який має власну яхту. Адже на тій яхті знаходилися злочинці, які викрали безцінну картину Рембрандта з музею...

Луї де Фюнес створив один з самих запам'яталися персонажів у категорії комічних фільмів.

У Вас не має доступу для завантажень

В образі Людвіга Крюшо гармонійно визнана здатність бути, одночасно, смішним і зворушливим. Бо крім непереборного бажання «вислужиться» перед начальством, жандарм настільки любить, нехай і по-своєму, свою легковажну дочка, що готовий розділити її авантюри, тим самим створюючи мусу гумористичних межують з абсурдом ситуацій.

 

 

 

 

«Жандарм із Сан-Тропе» - класика французької комедії, чудовий фільм з живим іскрометним гумором, який припаде до смаку як дорослим, так і дітям.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.