Ніколи не розмовляй з незнайомцями

Сара Тейлор - успішний психолог, чия вдала кар'єра не зустрічає на своєму шляху ніяких перешкод. Вона чудово розбирається у чужих пристрастях, але нічого не підозрює про власні. Її безтурботне життя спокійно тече в своєму звичайному руслі, поки вона не зустрічає таємничого незнайомця.

Тоні підкорює Сару неймовірною ніжністю і утримує поруч шаленої люттю. Всі заборонені почуття, які вирували за маскою незворушною жінки, вона виплеснула до ніг красеня. Його владна тінь затулила сонце. У непроглядній пітьмі всепоглинаючої пристрасті вона беззахисна.

Популярність такого жанру кіно як еротичний трилер припала саме на 90-ті роки і серед картин подібного жанру траплялися як шедеври, так і міцні середнячки. До таких можна віднести фільм Пітера Холла «Ніколи не розмовляйте з незнайомцями» з Антоніо Бандерасом і Ребеккою Де Морней в головних ролях.

У Вас не має доступу для завантажень

Особливою родзинкою стрічки стали красиво зняті оператором ЕЛЕМЕР Рагайі еротичні сцени, досить вражаючі і за теперішніх часів. Заради цих сцен фільм можна переглядати не один раз.

Отже, в цілому стрічка Пітера Холла справляє позитивне враження як еротичний трилер, тому шанувальникам жанру фільм сподобається.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.