Жандарм та іншопланетяни

Усі земні вороги вже переможені безстрашним загоном жандармів та їх сержантом Крюшо. Залишилось помірятися силами з прибульцями, які висаджуються в околицях Сен-Тропе. Підступні істоти не ходять у своєму справжньому вигляді. Вони приймають вигляд самих жандармів, відрізняючись від людей лише тим, що п'ють мастило та іржавіють від води. Це приводить до незліченних комічних ситуацій. І невідомо, що сталося б із Землею, якби не відчайдушна мужність сержанта Крюшо...

Браві жандарми Сен-Тропе знову в справі! Як і всі фільми з цієї серії, картина вийшла напрочуд веселою і легкою. Хотів би зайвий раз захопитися акторським талантом Луї Де Фюнеса. Це був воістину великий комедійний актор.

У Вас не має доступу для завантажень

Сюжет фільму простий як все геніальне: кращому місту на землі Сен-Тропе загрожують злісні прибульці. вміють приймати вигляд будь-якої людини. Але хто вони такі, щоб змагатися з хоробрими жандармами? Сержант Крюшо і його команда кидає виклик інопланетянам і ... Так друзі, це варто бачити. Фільм наповнений гумором і численними сюрпризами. Рекомендується до перегляду всім, особливо тим кому сумно. Не пошкодуєте.

 

 

 

 


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.