фільм Залізна людина 2

Світ дізнався, що мільйонер-винахідник Тоні Старк і є залізний чоловік. Після цього уряд США викликає Старка на сенатські слухання комісії по зброї (голова - сенатор Штерн) і намагається змусити оприлюднювати секрет його костюма, обгрунтовуючи це тим, що «залізна людина» - це зброя.

Але за словами Старка, «залізна людина» - це високотехнологічний протез, невіддільний від нього самого. У цей час багато країн і корпорації (навіть головний конкурент "Хаммер Індастріз") намагаються створити костюм аналогічний «залізному людині», але всі спроби закінчувалися провалом. На думку Старка, «безпосередньою загрозою тут не пахне. ...

 

Більшості країн тут доведеться ще років п'ять-десять працювати. Під тиском з боку уряду, преси та громадськості щоб той передав технологію військовим, Тоні не хоче розголошувати секрети броні Залізної Людини, тому що він боїться, що інформація піде в чужі руки. З Пеппер Поттс і Джеймсом Роудсом, на його боці, Тоні знаходить нових союзників і протистоїть новим, ще більш потужним силам.

  Iron-Man.avi.torrent
[21.86 Kb] (Завантажили: 256)

По поверненню на батьківщину, Старка чекає ще більший успіх, ніж до полону. Він випускає в світ колись заборонені до розповсюдження десятки іншої зброї залізного костюма і б'ється із злочинністю в образі Залізної Людини. Але в перебігу наступного часу, Старк починає втрачати все — дівчину, друзів, рейтинги корпорації і славу. Він починає вживати наркотики і алкоголь, стає явною ганьбою нації, на його шляху встає підступний конкурент у галузі промисловості Обадеш Стейн, що викрав у Тоні не тільки корпорацію, але і секретну броню «Айрон Мангер» за допомогою якої, Обадеш завдає удару по безпорадній Залізній Людині.

 
------
оцінило: 2 люд.