В останній раз

Процвітаючий бізнесмен Тед бере в помічники молодого клерка Джеймі, що приїхав до Нью-Йорку у пошуках кращого життя, і незабаром пристрасно закохується у його наречену Белісу. Під впливом почуттів цинічний і прагматичний діляга стає м'яким і довірливим і поступово втрачає життєву хватку, яка завжди сприяла його успіху в бізнесі. Адже любов, можливо, загорілася в його долі в останній раз ..

Фільм змушує задуматися, переглянути деякі погляди на життя.

У Вас не має доступу для завантажень

Тут протиставляються два абсолютно різних характеру: добряк, який хоче всім догодити, і одержимий думкою інших людей про себе, замість того, щоб піклуватися про свою дружину, яка потребує його підтримки; іншого ж, навпаки, цинік, який непогано розбирається в житті, і не вірить в якусь містичну удачу. Багатьом другий тип здасться поганим героєм, який всіх посилає, постійно злий, та ще й якось примудрився відвести наречену у свого напарника. Але якщо подивитися на це не поверхово, а з тоншою боку, то стають зрозумілими всі його вчинки.

Кінець фільму звичайно несподіваний, але це ніяк не в мінус. Фільм припаде до душі людям, сильним духом, які вміють аналізувати, що відбувається, а не просто дивитися через оболонку екрана.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.