Жандарм одружується

Початок сезону відпусток. Орди туристів та вродливих туристок прямують у тихе курортне містечко Сен-Тропе. Сержант Крюшо (Луї де Фюнес) веде боротьбу з порушниками громадського порядку. Одного чудового дня він зупиняє вдову покійного генерала, яка перевищила швидкість. І, на жаль, сам опиняється спійманим у тенета кохання. Пристрасть, як блискавка, пронизує серце мужнього сержанта і чарівної вдови. Справа уже йде до весілля, але тут виникає проблема: дочка Крюшо не хоче мати мачуху...

У двох попередніх фільмах нам дали зрозуміти що Людовик Крюшо недоумкуватого педант, але в критичний момент може проявити велику частку розуміння і любові, особливо щодо своєї дочки.

У Вас не має доступу для завантажень

Звичайно були і натяки на романтику, особливо в приймальні психіатра у фільмі «Жандарм у Нью-Йорку».

 

 

 

 

Але все це було з розряду коротких гегів і не претендували на серйозний сюжетний поворот. Здавалося б наш герой повинен назавжди залишитися холостяком і самовіддано служити французької жандармерії, але Жан Жиро зробив різкий поворот і ввів в сюжет вже не молоду, але впливову і привабливу вдову генерала - мадам Жозефу. Її роль бленстяще виконала Клоді Жансак, також не раз знімалася в інших проектах де Фюнеса, в тому числі і у смішному «Оскарі».


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.