Жандарм на відпочинку

Усьому настає кінець. Начальство вважає наших героїв занадто старими для виконання службових обов'язків і відправляє їх на заслужений відпочинок. Це трагічний момент у житті такого мужнього офіцера як сержант Крюшо (де Фюнес). Замкнувшись у розкішному замку своєї дружини, він віддається зневірі, роблячи вигляд, що ловить рибу. Якось у гості до нього приїжджає колишній начальник Жербер. Вони збирають загін своїх колишніх підлеглих, надягають улюблену жандармську форму і відправляються назустріч новим пригодам...

Рецензії на комедії за участю жандармів із Сен-Тропе не можуть бути негативними або нейтральними, бо до таких фільмів неможливо відноситься байдуже і лайливо!

У Вас не має доступу для завантажень

«Колишніх жандармів не буває!» = Цю давню яскраво істину продемонстрував цей фільм! Навіть на пенсії солдати з гордістю і сумною ностальгією згадують свою службу, колишні подвиги і славу!

 

 

 

 

 

Класна, завзята і підбадьорлива комедія, де сплітаються і комедія і смуток! Стара команда знову в зборі! На цей раз відомі нам жандарми виходять на пенсію, і стають звичайними громадянами! Але їх це гнітить і принижує, т. К. Ці невтомні правоохоронці не можуть сидіти на місці, без служби, без розслідувань, гумору та пригод! Є ще порох у порохівницях! Навіть перебуваючи на відпочинку, вони не сидять на місці і не лежать на пляжах, а колобродять і веселяться по повній: ганяють на високих швидкостях, тусуються з хіпі та нудистами, знаходять «спільну мову» зі стадом баранів, але при цьому не забувають про роботу , рятуючи світ від ядерного вибуху ... Геніальні, безстрашні та кмітливі хлопці!


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.