Жандарм у Нью-Йорку

Наш добре відомий непосидючий жандарм Людовік Крюшо разом зі своїми підлеглими та старшиною їде до Нью-Йорку на всесвітню конференцію служителів закону. Доньку взяти з собою він не може - такий наказ. Але це її не зупиняє. Вона настільки хоче побачити Америку, що прокрадається зайцем на корабель, на якому пливе її батько...

Успіх французької комедії «Жандарм із Сан-Тропе» був настільки великий, що режисер Жан Жиро, не замислюючись, приступив до її продовженню.

У Вас не має доступу для завантажень

І хоча досить часто на хвилі успіху вийшов фільму створюються сиквели, які, на жаль, поступаються оригінальній картині, «Жандарм у Нью-Йорку» - виключення з правил. Ні сценарієм, ні грою акторів друга частина франшизи про жандарма Крюшо нітрохи не поступається першій.

 

 

 

 

Цього разу події розгортатимуться в Нью-Йорку, куди поїхали наші старі знайомі жандарми, щоб взяти участь на міжнародному конгресі поліцейських. Неважко здогадатися, що незнання англійської мови стане головною перешкодою для успішної відрядження команди Жербера (Мішель Галабрю). Тому, опинившись в іншій країні, жандарми-недотепи потраплять в різні комедійні ситуації.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.