Юні мутанти черепашки ніндзя 3

Ейпріл десь на розпродажі купила Сплінтеру стародавній японський скіпетр. Як з'ясувалося, цей скіпетр - не просто звичайний антикваріат, а прообраз машини часу. Так сталося, що скіпетр переніс Ейпріл у феодальну Японію. Слідом за нею пішли і черепашки, але от біда, замість того, щоб потрапити в храм, де по ідеї повинен був знаходитися скіпетр, вони опиняються посеред поля битви. У всій цій плутанині губиться Мікеланджело зі скіпетром. І тепер черепашкам потрібно не тільки врятувати Ейпріл, але і повернути скіпетр. У нашому часу в цей момент теж зовсім не нудно.

У черговому своєму фільмі черепашки відправляються аж у далекий 14 століття, звідки їм належить визволити свою подругу Ейпріл.

  Teenage-Mutant-Ninja-Turtles-III-1993-ukr-BDRip-Hurtom.avi.torrent
[13.78 Kb] (Завантажили: 6)

Ейпріл дістала купу подарунків для черепашок на Різдво, але хто міг знати, що серед усього цього може виявитися чарівний скіпетр, який переніс всіх друзів у минуле, а саме у феодальну Японію.

 

 

 

 

Добрий фільм-казка, не менш цікавий, ніж перші два фільми, заворожує красою Японії 14 століття, воїнами-самураями, видовищними переймами героїв. Цікаво також і те, що творці відійшли від звичної всім шанувальникам сюжетної лінії про їх головного ворога - Шреддера.


Жанр фільму:Пригоди------
оцінило: 0 люд.