Авґуст Раш

Молодий харизматичний ірландський гітарист і американська віолончелістка з престижної сім'ї полюбили один одного. Після чарівної зустрічі в Нью-Йорку, обставини виявляються сильнішими за них і вони змушені розлучитися. Народжена дитина, Август Раш, по настільки ж нещасливому збігу обставин опиняється в одному з нью-йоркських притулків.

«Август Раш» - чудовий фільм, в якому все бездоганно: акторський склад, сюжет, музика.

У Вас не має доступу для завантажень

Вам слід знати, що «Август Раш» - це казка в сучасному світі. Якщо ви цинік, то порахуєте сюжет дуже наївним, передбачуваним. І тоді навряд чи отримаєте ту насолоду від фільму, яке отримала я. Отже, почнемо.

У фільмі розповідається про маленького хлопчика Еван, який живе в притулку. Він хоче знайти своїх батьків. Але як же йому зробити це? Рада тільки один - потрібно просто слідувати за музикою. Все, що відбувалося далі не передати словами, це потрібно бачити і ніяк інакше.

 

Музика. Вона приголомшлива. Від Рапсодії Августа до пісень у виконанні Джонатана Різ Мейерс.

Головного героя же виконав Фредді Хаймор - велика зірка в Голлівуді. За перші 19 років свого життя він уже зіграв більш ніж у 20 фільмах, причому в ролі головних героїв. Йому можуть позаздрити багато зірок Голлівуду. Хочеться побажати йому успіху, у нього велике акторське майбутнє.

«Август Раш» - це дуже світлий, добрий, щирий фільм. Від нього душа починає співати, ставати тепло на серці. Такі фільми варто знімати і, звичайно, дивитися.


Жанр фільму:Мелодрама------
оцінило: 0 люд.