Хоробра(Відважна)

Для Еріки Бейн(Фостер) вулиці Нью-Йорка стали домівкою і сенсом життя. Будучи ведучою програми на радіостанції під назвою «Прогулянки по Нью-Йорку», вона ділиться з радіослухачами звуками, які чує в своєму улюбленому місті, і історіями, якими це місто ділиться з нею. А увечері вона поспішає додому до нареченого Дейвіда, кохання всього її життя. Але однієї жахливої ночі Еріку позбавляють всього, що для неї важливе і дороге, що вона любить і цінує, коли вони з Дейвідом випадково виявляються жертвами нападу, в ході якого Дейвіда вбивають, а Еріка опиняється в критичному стані.
Еріка намагається оговтатись після жорстокого нападу. Вона отримала сильні поранення, а її наречений загинув. Єдиним порятунком для жінки стає помста...

Зйомки стрічки проходили у Нью-Йорку. Продюсер – Джоел Сілвер (“Смертельна зброя”, “Міцний горішок”). Фостер останнім часом можна побачити здебільшого у трилерах, однак на запитання, чи це її улюблений жанр, актриса відповіла, що взагалі-то давно хоче знятися в комедії, тільки ніяк не може знайти інтелігентну.

Але історія не була б такою драматичною і емоційною, якби не акторські роботи. Джоді Фостер просто ідеально увійшла в роль Еріки і показала всі почуття, яких зазнав її персонаж.

Сцени після лікарні, в яких зашуганому Еріка постійно обертається і панікує воістину прекрасні. Терренс Ховард і вся його історія теж не можуть не викликати співчуття. Вірний своїй справі поліцейський, працюючи на закон, сам розуміє, що іноді і закон не в силах відновити справедливість. Свою роль він відіграв теж дуже навіть непогано.

Відважна - насамперед драма, і вже тільки потім трилер про помсту. У цьому фільмі звична тема розкривається як ніколи глибоко і широко, і тому викликає непідробний інтерес і являє собою чудове художнє твір.


Жанр фільму:Трилер------
оцінило: 0 люд.