Самотня біла жінка

«Самотня біла жінка шукає сусідку ...». Так починалося оголошення, яке Еллі Джонс помістила в газету. Так починався найстрашніший кошмар у її житті. Соромлива Хеді відразу сподобалася гостинній господині.

Самотні жінки ділилися одна з одною одягом, парфумами і найпотаємнішими таємницями. Хеді хотіла у всьому бути схожою на свою нову подругу. І їй це вдалося. Але щоб домогтися остаточної подібності, дивній сусідці доведеться забрати у Еллі життя.

По-перше - сценарій, хоча він і не претендує на оригінальність, прописаний здорово, рясніючи несподіваними поворотами і вмотивованістю вчинків головних героїв.

  Single-White-Female-1992-DVDRip_ukr_eng.avi.torrent
[14.09 Kb] (Завантажили: 3)

По-друге - чудовий вибір актриси на головну роль маніяка, а саме Дженніфер Джейсон Лі. Зробити з цілком звичайного по зовнішності і манерам людини, нічим не виділяється з натовпу (хіба що кілька безглуздої одягом), маніяка, треба було постаратися.

Нарешті, на грунті традиційного трилера Шредер, тим не менш, примудряється впихнути пару цілком оригінальних думок. Про те, наприклад, що головна небезпека сучасної цивілізації - страх самотності, який одних робить психами, інших - їх жертвами. Щасливих, незважаючи на наявність відносного хеппі-енду, в цій історії немає.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.